Bir başka WordPress sitesi

Six Senses Kaplankaya, Conde Nast Traveler 2021 ödüllerine damgasını vurdu

20

Dünyanın En İyi Otelleri, Tatil Köyleri, seyhat destinasyonları ve seyahat araçlarının oylandığı; uluslararası platformda en prestijli seyahat dergilerinden biri kabul edilen Condé Nast Traveller’ın okuyucuları tarafından belirlenen “En İyiler” listesinde, Türkiye’den  Six Senses Kaplankaya, Avrupa’daki en iyi dokuzuncu Resort otel ünvanını kazandı.

Dünya’nın farklı bölgelerinden okuyucuların bağımsız değerlendirmesiyle Six Senses Resortleri Condé Nast Traveler 2021 ödüllerinde ilk sıralarda yer aldı. Türkiye’den Six Senses Kaplankaya, Avrupa’daki en iyi dokuzuncu Resort otel ünvanını kazandı.  Yıl boyunca açık olan Six Senses Kaplankaya Türkiye’den ipi göğüsleyen Resort otel oldu .Dev isimlerin yarıştığı bu listede Six Senses Kaplankaya’yı, öne çıkaran en dikkat çekici özellikler: bölgenin zengin bitki örtüsü ve doğa güzellikleri, arkeolojik harikaların bir adım ötesinde yer alan izole konumu, Akdeniz’in içtenliğini yansıtan toplum ve sağladığı büyüleyici bütünsel meditasyon ve sağlıklı yaşam hizmetleri oldu. Six Senses Kaplankaya Ridge Teras Odaları , aile odaları, oda tipine göre değişen havuz ve çatı terasları ile Ege Denizi’ne kesintisiz ve eşsiz manzaralar sunarak mavinin büyüleyici sonsuz  tonu arasında misafirlerini hayran bıraktı. Yerel üreticilerden ya da otelin bünyesinde taze hasat edilmiş, doğal ve organik; sebzeler, meyveler, şaraplar, peynirler ve deniz ürünleri ekosistemi korurken aynı zamanda bir lezzet şöleni sunan Six Senses Kaplankaya, okuyucuların oylarını kazanan Resort oldu.

Dünyanın En İyi Otelleri, Tatil Köyleri, seyhat destinasyonları ve seyahat araçlarının oylandığı; uluslararası platformda en prestijli seyahat dergilerinden biri kabul edilen Condé Nast Traveller’ın okuyucuları tarafından belirlenen “En İyiler” listesinde, Six Senses otelleri 8 ödül ile ipi göğüsledi.  Six Senses Kaplankaya’nın 9’uncu olarak yer aldığı listede;  Vietnam ve Butan başta olmak üzere Orta Doğu, Asya ve Avrupa’daki tesisleri ile Six Senses otelleri Condé Nast’ın okuyucularının değerlendirmeleriyle elde edilen prestijli ödüller ile taçlandırıldı.

2021 Okuyucuların Seçimi Ödülleri’nin sonuçları, insanların neden ve nasıl seyahat ettiklerini nasıl düşündüklerini ve öncelikleri konusunda bir yol haritası oluşturuyor.  Six Senses İcra Kurulu Başkanı Neil Jacobs, “Bu listede sekiz Six Senses otelinin yer alması gerçekten çok mutluluk verici, bu otellerimizde öne çıkan bu özellikleri göz önüne alıp onları daha da etkileyici bir halde sunmaya olan motivasyonumuz ve kararlılığımız bu güzel sonuçlarla artıyor.” Açıklamasında bulundu.

Bedensel ve ruhsal iyileşme ve yenilenmeyi hedefleyen programlarıyla Bodrum’un güzelliklerini yıl boyunca misafirleri ile paylaşmaya hazırlanan Six Senses Kaplankaya, misafirlerine bambaşka bir Bodrum sunmayı hedefliyor. Avantajlı fiyat önerileri ile Sonbahara yepyeni ve taze bir başlangıç getiriyor.

Six Senses Kaplankaya kendini yenilemek ve doğa ile yeniden bütünleşmek isteyen misafirleri Bodrum’un en huzurlu ve dingin dönemini birlikte keşfetmeye davet ediyor.

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.