Bir başka WordPress sitesi

CHP Parti Okulu’ndan il genel meclisi üyelerine eğitim

10

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu’nun yurdun dört bir yanında gerçekleştirdiği eğitimler 14 farklı başlıkta devam ediyor. CHP Parti Okulu son olarak 30 Ekim 2021 Cumartesi günü “İl Genel Meclisi Üyeleri İçin Yerel Yönetimler Eğitimi” düzenledi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı iş birliğiyle düzenlenen eğitimde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Parti İçi Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Bekir Ödemiş, büyükşehir statüsü olmayan illerde görev yapan İl Genel Meclisi Üyeleriyle bir araya geldi.

CHP Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitim, Prof. Dr. Aytuğ Atıcı ve Seyit Torun’un açış konuşmalarıyla başladı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun da katılımcılarla uzun bir soru cevap bölümü gerçekleştirdiği eğitim kapsamında katılımcılara iki ayrı sınıfta ders verildi. İl Genel Meclis Üyelerinin hem plan ve bütçe hem de tereddütlü konularla ilgili uzman isimlerden bilgi aldığı eğitimde konular, yerel yönetimler alanında tecrübeli eğitmenler Sahra Baydar, Tayfun Ceyhan ve Ömer Mustafa Yılmaz tarafından aktarıldı.

Eğitim sonunda gerçekleştirilen soru cevap bölümünde ise İl Genel Meclisi Üyelerinin merak ettiği sorular yanıtlandı.

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.