Bir başka WordPress sitesi

600 çocuk için Hayata Renk Ver Derneği’ne bağışta bulundu

20

istegelsin, sağlık nedenleri ile eğitimlerine ara vermek zorunda kalan çocukların yüzünde bir gülümseme için “Mutlu Et Mutlu Ol” dedi

Taptaze süpermarket istegelsin, Mutlu Et Mutlu Ol Günü’nde hastanede tedavileri devam etmekte olan 600 çocuk için Hayata Renk Ver Derneği’ne bağışta bulundu.

Sabri Ülker’in “Her insanın mutlu bir çocukluk geçirme hakkı vardır” sözünden hareketle her yıl kasım ayının üçüncü perşembe günü çeşitli etkinlikler düzenlenen Mutlu Et Mutlu Ol Günü, bu yıl istegelsin’de de büyük coşku ile kutlandı.

Hem günlük operasyonlarında hem de günlük operasyonlarının dışında, her fırsatta ulaştığı tüm kitleleri mutlu etmek için çalışan istegelsin ekibi, bu kez sağlık nedeniyle eğitimlerine ara vermek zorunda kalan çocuklar için harekete geçti. Türkiye çapında hastane sınıflarının kurulması için var gücüyle çalışan Hayata Renk Ver Derneği ile iş birliği gerçekleştiren istegelsin, hastanede tedavileri devam etmekte olan 600 çocuğa ulaştırmak üzere derneğe kırtasiye seti bağışında bulundu.

Çantadan taşan hayaller

Sağlık nedeniyle eğitimlerine ara vermek zorunda kalan çocukların hayallerindeki dünyayı resme dökebilmeleri için gerekli malzemeleri içeren kırtasiye setini istegelsin çalışanları tek tek hazırladı. Setler daha sonra, İstanbul’daki çeşitli hastanelerdeki çocuklara ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı.

Çocukları mutlu edecek bir kampanya için Hayata Renk Ver Derneği ile omuz omuza çalışan istegelsin, renk renk kalemlerin uçsuz bucaksız düşlere, bembeyaz sayfaların tertemiz bir geleceğe, yepyeni kitapların bambaşka bir serüvene dönüşmesini umut ediyor.

istegelsin’in Mutlu Et Mutlu Ol Günü video filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=zA3i5B4orC0

istegelsin hakkında

istegelsin, online süpermarket alışverişinin en hesaplı ve akıllı adresi olma vizyonu ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak hedefi ile 2019 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Uçtan uca soğuk zinciri koruyarak evinizin tüm ihtiyaçlarını en konforlu şekilde sizlere ulaştırmak için öncü teknolojik alt yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Soğuk hava depolarında saklanan meyve, sebze ve etleri, soğuk zincir kırılmadan, istenen saatte kapıya kadar teslim etme avantajı sunmaktadır. Taze ve soğuk zincir ürünleri hariç, kargoyla taşınabilen binlerce ürünü ise Türkiye’nin 81 ilindeki kullanıcılara kargoyla ulaştırmaktadır. istegelsin uygulaması, App Store, Huawei Store ve Google Play’den indirilebilmektedir.

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.