Bir başka WordPress sitesi

2021-2023 Ulusal Genç İstihdam Stratejisi ve Eylem Planı

20

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan 2021-2023 Ulusal Genç İstihdam Stratejisi ve Eylem Planı”na ilişkin” açıklaması: 

Gençlerimiz, sahip oldukları potansiyel, azim ve gözlerindeki ışıkla bizlere güven veren, istikbâlimizin teminatıdır.
Bu nedenle her bir gencimizin istihdama katılıp potansiyelini gerçekleştirmesi adına büyük bir çalışma başlattık.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan ve Resmi Gazete’de yayımlanan “Ulusal Genç İstihdam Stratejisi ve Eylem Planı“ ile bu doğrultuda gençlerimizin iş gücü piyasasının talepleri doğrultusunda donatılıp istihdam edilmeleri amaçlanmaktadır.

Geleceğimiz olan gençlerin istihdamının önündeki engellerin ortadan kaldırılması için, @csgbakanligi’nın koordinasyonunda, kamu-özel sektör, STK ve üniversiteler ile iş birliği yapılacaktır.

Bu kapsamda yürütülecek çalışmalarda ihtiyaç duyulacak her türlü destek ve yardım, ilgili kurum ve kuruluşlarca yerine getirilecek ve alınan kararlara hassasiyetle uyulacaktır.

Gençlerimize daha iyi bir istikbal hazırlamak ve geleceğin Türkiye’sini gençlerimizin omuzlarında yükseltmek için Cumhurbaşkanımızın önderliğinde canla başla çalışıyoruz.
Her şeyin en iyisini hakeden gençlerimiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.