Bir başka WordPress sitesi

Dünyanın en iyi 50 restoranı, Belçika’da gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı

31

5 Ekim tarihinde düzenlenen ve canlı yayınlanan ‘Dünyanın En İyi 50 Restoranı’ ödül töreninde NUDE sponsorluğunda verilen ‘Dünyanın En İyi Kadın Şefi Ödülü’ Perulu şef Pía León’a gitti. 

‘’Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE sponsorluğunda verilen Dünyanın En İyi Kadın Şefi Ödülü’nü almaya hak kazanan Perulu şef Pía León, kazandığı ödül ile Peru gastronomisini dünyaya tanıtıyor.

Dünyanın En İyi 50 Restoranı 2021 kazananları 5 Ekim tarihinde Belçika’da gerçekleşen törenle açıklandı. NUDE Grup Müdürü Aslı Aydoğan; ‘’NUDE olarak gastronomi dünyasını ve sektörü desteklemeye devam ediyoruz. Dünyanın En İyi 50 Restoranı ödüllerine sponsor olmaktan ve Dünyanın En İyi Kadın Şefi’ne ödülünü vermekten büyük heyecan duyuyoruz.’’ diyerek  ödülün kazananını açıkladı.  

 NUDE’un sponsor olduğu Dünyanın En İyi Kadın Şefi Ödülü’nü alan Pia León; ‘’Çocukluğumdan beri yemek yapmaktan ve sofrayı tüm aile ile paylaşmaktan büyük keyif alıyorum. Dünyanın En İyi Kadın Şefi ödülünün kazananı olduğumu duyduğumda hem çok mutlu oldum, hem de yaptığımız işin ödüle layık görülmesinden dolayı gurur duydum.’ dedi.

 Camın en yalın hali: ‘NUDE’

Dünyanın ikinci en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası NUDE, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan NUDE; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor. 

 Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren NUDE markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor. 

NUDE tasarımları Türkiye’de Paşabahçe Mağazaları’nda satılıyor. Global ölçekte ise, Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Nordstrom ,WallpaperSTORE*, MOMA (Francisco, New York, Tokyo), Bloomingdale’s, John Lewis, Fenwick, AMARA Living, La Rinascente satış noktaları arasında yer alıyor. nudeglass.com ile de dünyanın yüz yirmi ülkesine satış yapılıyor.

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.