Bir başka WordPress sitesi

Adaia Göcek, 3 bin tekne ve 50 bin turist ağırladı

11

Akdeniz’in mavi tur rotalarının vazgeçilmezi Göcek Körfezi’nde misafirlerini ağırlayan Adaia Göcek, yaz ve sonbaharın ardından yaklaşan kış mevsiminde kalabalıktan ve stresten uzaklaşmak isteyen herkesi şömine başında keyifli sohbetlere davet ediyor.

Türkiye’nin doğası ve deniziyle sayılı turistik yerlerinden biri olan Göcek Körfezi’nin vazgeçilmez uğrak noktası Adaia Göcek, tarihi dokusu ve eşsiz doğasıyla yılın her mevsimi misafirlerine ayrı bir deneyim sunuyor.

Adaia Göcek 50 bin Misafir Ağırladı, En Çok Ruslar Ziyaret Etti

Yerli ve yabancı deniz tutkunlarının mutlaka uğradığı Adaia Göcek, pandeminin hafiflemesiyle birlikte bu sene çok verimli bir yaz mevsimi yaşarken toplam 3 bin tekne ve 50 bine yakın misafir ağırladı. Özellikle son iki ay Rus turistlerin yoğunluğu gözlenen Adaia Göcek’in misafirleri, Türk ve dünya mutfağından seçme lezzetlerin yer aldığı mekânda en çok Türk mutfağından kuzu tandır, kuzu çevirme ile günün balıklarını tercih ediyor.

Sonbaharı geride bırakıp kış mevsimine adım atmaya başladığımız günlerde Adaia Göcek, kalabalıktan ve stresten uzaklaşmak isteyen herkesi şömine başına davet ediyor.

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.